Language button

in english

BT Login

Logga in Registrera

Logga in på ditt konto

Användarnamn
Lösenord
Användarnamn *
Lösenord *
Användarnamn *
Lösenord *
Kom ihåg mig

Skapa konto

Fält markerade med en asterisk (*) är obligatoriska.
För- och efternamn *
Användarnamn *
Lösenord *
Bekräfta lösenord *
E-post *
Bekräfta e-post *

Stöd Rötters Vänner

bli rv front

Google sökruta head

Kontakta Sveriges Släktforskarförbund

Adresskarta ny

Sveriges Släktforskarförbund
Anderstorpsvägen 16
171 54 Solna

Allmänna frågor

info@genealogi.se

Växel: 08-440 75 50

Telefontider: mån-fre kl. 13-16

 


Rötterbokhandeln

Beställning

www.rotterbokhandeln.se

Bokhandelsfrågor

bokhandeln@genealogi.se
08-440 75 50

Vill du handla direkt från vårt lager är du välkommen mån-fre 9-16, lunchstängt 12-13.


Prenumerationsärenden

Vid adressändring eller frågor om din prenumeration på Släkthistoriskt Forum, Rötters Vänner eller Släktforskarnas Årsbok - kontakta vår prenumerationstjänst.

Beställning

www.genealogi.se/vara-prenumerationer

Prenumerationsärenden

pren@genealogi.se

08-440 75 51, telefontid måndag - onsdag 9:00-12:00


 

Vill du ha hjälp med installation av förbundets cd/dvd-skivor? - Klicka här!

Kanslipersonal

johanna Kanslichef
Johanna Ekerstrand
johanna@genealogi.se
08-440 75 52
webb2Ekonomi- och
bokhandelsansvarig
Mikael Hoffsten
mikael@genealogi.se
08-440 75 54

charlotte thomassonMarknadskoordinator &
bokhandelsadministratör

Charlotte Thomasson
charlotte@genealogi.se
08-440 75 56

nina martenssonWebbutvecklare
Nina Mårtensson
nina@genealogi.se
08-440 75 53

 

Maria Bratt Redaktör Släkthistoriskt
Forum & Rötter 

Maria Bratt
Föräldraledig tom maj 2017.
Hänvisar under perioden till
redaktor@genealogi.se

hanna6Vikarierande redaktör
Släkthistoriskt Forum
& Rötter 

Hanna Svensson
redaktor@genealogi.se
08-440 75 57

Olle Luxor webbBiträdande redaktör
Släkthistoriskt Forum

Olle Söderström
olle@genealogi.se

annaPrenumerationer
Släkthistoriskt Forum,
Rötters Vänner &
Släktforskarnas årsbok

Anna Cecilgård
pren@genealogi.se
08-440 75 51

ted rRedaktör Släktforskarnas årsbok
Ted Rosvall
arsboken@genealogi.se

 

 

 

jojjeRedaktör Wiki-Rötter
Jojje Lintrup
j.lintrup@genealogi.se

Till sidtopp