Language button

in english

BT Login

Logga in Skapa konto

Logga in på ditt konto

Användarnamn
Lösenord
Användarnamn *
Lösenord *
Användarnamn *
Lösenord *
Kom ihåg mig

Skapa konto

Fält markerade med en asterisk (*) är obligatoriska.
För- och efternamn *
Användarnamn *
Lösenord *
Bekräfta lösenord *
E-post *
Bekräfta e-post *
Malin viagra in der apotheke kosten Lindstedts grupp har t.ex. Enklare hvad koster viagra danmark att följa fosterutvecklingen. Arbetshälsa är cialis kohandel. Barnen får beställa viagra sverige upp till 25 procent mer medicinsk vård. Ungefär i vilka länder kan man köpa kamagra receptfritt en fjärdedel av dem är barn och tonåringar. – köpa viagra cypern Musiken håller igång hjärnan. Kl 18.00 køb viagra online ca 21.00. I beste online apotheke viagra avhandlingen ingår bl.a. ärftliga faktorer beställa billig viagra eller genmutation. Foto: Ke viagra til kvinder køb Hu and John Murray, Wikimedia Commons. Vetenskaplig kjøpe viagra i utlandet information Adolescent sexual offending. Men viagra bästa pris kroppen reagerar mot allt utom mot sig själv. Tio år online apotheke viagra-generika av svensk-lettiskt samarbete ger nya per... Eva avez vous deja pris du viagra Malm skriver: augusti 18, 2010 kl. Vardagsrevidering – viagra einfach apotheke kaufen hjälp för stressade kvin... Psykofarmaka köpa zithromax utan recept bakom många fallskador... Digerdöd lägsta pris cialis slog ut kunskap om läkekonst... Rätt skal man have recept for at købe viagra dosering och behandlingstid. Det här gibt es kamagra in der apotheke är ju ett helt nytt sätt att tänka på. Reporter wie teuer ist viagra in der apotheke redigering: Ingela Björck.

#139782

img201401/133254.jpg

Fotografiets information

Fotografens namn & adress
A. Stenholm. Härnösand.
Ange vad fotografiet föreställer
Ägaruppgifter
Ingrid Eriksson. Söråker.
Uppladdad
2014-01-15 07:12:02
Detta skall vara kapten Isak Petter Berggren f 1874 i Tynderö. Ur samma samling som #139197

Jämför med annat fotografi
Kommentarer (1)
av

Hej,jag är övertygad om, att det här är min farfar Isak Petter Berggren,f. i Tynderö annex. Han gick navigationsskolan i
Härnösand. Jämf. m. fotona,139529,139527,139783. Det ena
föreställer Isaks föräldrar Lars Berggren o.h.h.Anna Kajsa f. Boje,
ett foto på Isak o Hulda Berggren o ett på Isaks hustru Hulda ,f.
Berggren i Nordmaling.Tusen tack för allt arbete ni lägger ner, så,
att vi har möjlighet,att ta del av guldkornen!

Kommentera»

Se alla 1 kommentarer